Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/vhosts/sportvereent.nl/httpdocs/wp-content/themes/stratusx/lib/nav.php on line 45

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/vhosts/sportvereent.nl/httpdocs/wp-content/themes/stratusx/lib/nav.php on line 45
Technisch kader – Sport Vereent
Deprecated: Required parameter $args follows optional parameter $depth in /home/vhosts/sportvereent.nl/httpdocs/wp-content/plugins/th-widget-pack/header-footer/inc/widgets-manager/widgets/class-menu-walker.php on line 101

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/vhosts/sportvereent.nl/httpdocs/wp-content/plugins/th-widget-pack/header-footer/inc/widgets-manager/widgets/class-menu-walker.php on line 101

Technisch kader

Contact
Sport Vereent Utrecht

Onze Utrechtse vereniging is er voor iedereen die van gymnastiek en bewegen houdt. Van ouder-peutergym en kleutergym tot recreatielessen voor jongens, meisjes, dames en Gymfit 50+.

Leiding:

Bo van Woudenberg bo@sportvereent.nl

Emma Westerik emma@sportvereent.nl

Erika van Leusden erika@sportvereent.nl

Isabel van Soest isabel@sportvereent.nl

Jolanda van der Linden jolandavdl@gmail.com

Julia Marsman julia@sportvereent.nl

Richard Ritzer info@sportvereent.nl

Ruben van Dijk ruben@sportvereent.nl

Saskia van de Bilt saskia@sportvereent.nl