Contact

Contact
Sport Vereent Utrecht

Onze Utrechtse vereniging is er voor iedereen die van gymnastiek en bewegen houdt. Van ouder-peutergym en kleutergym tot recreatielessen voor jongens, meisjes, dames en Gymfit 50+.

Ledenadministratie en algemene informatie:

Ledenadministratie

Ans Dirks ledenadministratie@sportvereent.nl

Informatie

Laura Hofman info@sportvereent.nl

Bestuur:

Voorzitter

Vacature voorzitter@sportvereent.nl

Secretariaat

Pam van Woudenberg secretariaat@sportvereent.nl

Penningmeester

Henri Huijting penningmeester@sportvereent.nl

Communicatie en PR

Lisette Oudhof lisette@sportvereent.nl

Algemeen lid

Sylvia van Woudenberg sylvia@sportvereent.nl

Lid algemene zaken

Vincent Geluk vcgeluk@hotmail.com

Leiding:

Bo van Woudenberg bo@sportvereent.nl

Chantal van Meel chantal@sportvereent.nl

Emma Westerik emma@sportvereent.nl

Erika van Leusden erika@sportvereent.nl

Esther Boot-Westland info@sportvereent.nl

Isabel van Soest isabel@sportvereent.nl

Julia Marsman julia@sportvereent.nl

Laura Hofman laura@sportvereent.nl

Nel de Rooij gnderooij@ziggo.nl

Ria Cloo hans.cloo@casema.nl

Richard Ritzer info@sportvereent.nl

Ruben van Dijk ruben@sportvereent.nl

Saskia van de Bilt saskia@sportvereent.nl