Technisch kader

Contact
Sport Vereent Utrecht

Onze Utrechtse vereniging is er voor iedereen die van gymnastiek en bewegen houdt. Van ouder-peutergym en kleutergym tot recreatielessen voor jongens, meisjes, dames en Gymfit 50+.

Trainsters en trainers:

Bo van Woudenberg bo@sportvereent.nl

Chantal van Meel chantal@sportvereent.nl

Emma Westerik emma@sportvereent.nl

Erika van Leusden erika@sportvereent.nl

Isabel van Soest isabel@sportvereent.nl

Jolanda van der Linden jolandavdl@gmail.com

Julia Marsman julia@sportvereent.nl

Richard Ritzer info@sportvereent.nl

Ruben van Dijk ruben@sportvereent.nl

Saskia van de Bilt saskia@sportvereent.nl